• Poděkování za Týden Spolu out

  Publikováno 21.5.2014 od admin Aktuality.

  Jménem organizátorek projektu Spolu out bych chtěla poděkovat všem návštěvnicím a návštěvníkům akcí Týdne, doufáme, že se vám autorské i filmové večery líbily a věříme, že se spolu setkáme při dalších akcích našeho projektu! Zvláštní poděkování pak patří rodičům, kteří přišli na sobotní projekci.

  Moc děkujeme Spolku přátel a absolventů Masarykovy univerzity za grantovou podporu, bez níž by pořádání Týdne nebylo možné. Rektoru Mikuláši Bekovi děkujeme za záštitu, kterou vyjádřil podporu našemu projektu a díky níž Masarykova univerzita dává najevo, že podporuje neziskový sektor a rozvoj tolerance a občanské společnosti. Rovněž děkujeme tiskovému odboru rektorátu MU, jmenovitě Tereze Fojtové, a časopisu MUNI, jmenovitě Martině Fojtů, za rozšíření tiskové zprávy a informování o projektu.

  Děkujeme Café JAMU za poskytnutí příjemných prostor, včetně technického zázemí.
  Café Atlas děkujeme za poskytnutí prostor pro uspořádání tiskové konference.

  Obrovský dík patří Jenny Mackenzie a Davidu Huebnerovi, kteří nám poskytli film Lead With Love, včetně transkriptu, a umožnili nám tak přiblížit tento jedinečný dokument českému publiku. A děkujeme Sylvě Ficové za překlad titulků.

  Velice děkujeme všem autorkám, které v rámci autorských večerů prezentovaly svou tvorbu. A moc díky Silivii Komárkové za skvělé moderování sobotního večera. Za fotodokumentaci dík patří Ivě Sajbenové.

  Poděkování patří též mediálním partnerům – Lesby sobě, Queermag, iBoys a iGirls.

  V neposlední řadě chci poděkovat svým nejmilejším kolegyním – za všechny ty hodiny strávené organizací a přípravami, a hlavně za vzájemnou emocionální podporu – díky, ženy :)

  Za Spolu out

  koordinátorka projektu
  Alžběta Možíšová (Bet)